top of page

Çeşme Linea Rossa LR3200 Yalıtımlı Seri Sürme Kapı Pencere

LR3200 Yalıtımlı Sürme Kapı ve Pencere

Linea Rossa Yalıtımlı sürme seri LR3200 serisi alüminyum doğrama sistemi ÇEŞME İzmir de en kolay ve ekonomik şekilde ulaşabileceğiniz firma ALCA Metal tüm İzmir ve çevresine satış yapmaktadır. 

Linea Rossa'nın ekonomik sürme serisi LR3200 rahat kullanımı ile öne çıkıyor. Çeşme de Linea Rossa oldukça trend ve fazlası ile tercih edilen bir üründür.

Çeşme'de Yalıtımlı Sürme Pencere ve Kapı Uzmanı: Alca Metal LTD.

Çeşme'de eviniz veya iş yeriniz için yüksek kaliteli, yalıtımlı sürme pencere ve kapı mı arıyorsunuz? Alca Metal'den öteye bakmayın! 33 yıldır Çeşme de kusursuz faliyet gösteren firmamız daima servis güvencesi ile satış ve satış sonrası hizmet verir.  Linea Rossa Satış ve montaj bayi Alca Metal firması, Linea rossa LR3200 serisi ile birlikte panjur kepenk ve cam korkuluk hizmetlerinide bir arada sunar. Firmamız kişiye özel çözümler sunar. Profesyonel tasarım ve montaj. Avrupa standartlarında imalat ve yerinde hizmet anlayışımızlı ile daha fazlasını aramanıza gerek yoktur. Ekibimiz sizinle iletişim kurabilmesi için bize yazın. Net çözüm Linea Rossa LR3200.

LR3200 Serisi Teknik Veriler

alca-metal-linea-rossa-katalog-img.png
 • Kasa Derinliği:  95,1 mm. - 135 mm. - 145,1 mm.

 • Kasa Yükseklik: 44mm.

 • Kanat Genişlik: 38mm.

 • Profil Kalınlık: 1,4 -1,6 mm.

 • Maks. Cam Kalınlığı: 28mm.

 • Isı Bariyerleri: 18-24 mm.

 • Hammadde: EN AW 6060-T66, EN AW 6063 T5 (EN 573-3)

 • Özgül Ağırlık: 2,71 gr/cm3

 • Kopma, Akma Mukavemeti: 215 N/mm2 - 160 N/mm2 (EN 755-2)

 • Uzama: %8 (EN 755-2)

 • Sertlik: 70 HRB

 • Eloktrostatik Boya: 60 Mikron min. (Qualicoat)

 • Eloksal: 8-10-12-15-20 Mikron (Qualanod)

 • Üretim Ölçü Toleransları: EN 12020-2, EN 755-9

Linea Rossa: Estetik ve Fonksiyonellikte Mükemmellik

Günümüzde, evlerimizde kullanılan kapı ve pencere sistemleri sadece işlevsellikten çok daha fazlasını temsil ediyor. Estetik, enerji verimliliği ve dayanıklılık gibi faktörler, seçim yaparken göz önünde bulundurulması gereken önemli unsurlar haline geldi. İşte tam da bu noktada, Linea Rossa'nın sunduğu özelliklerle modern yaşamın gereksinimlerini karşılayan bir çözüm sunuyoruz. Çeşme'de Bodrum'da, Marmaris'te, Kuşadası, Seferihisa, Urla' modern villanız için harika bir çözümümüz var... 

Mükemmel Yalıtım ve Enerji Tasarrufu

Linea Rossa'nın özel tasarımı, su ve hava yalıtımını en üst seviyede sağlar. Bu, evinizi dış etkenlerden korurken enerji tasarrufu sağlayarak çevreye duyarlı bir yaşam tarzını destekler.

Çeşme Linea Rossa Bayi Alca Metal den Kolay Üretim ve Montaj Hızlı Teslimat

Üretim ve montaj aşamalarında sağladığı kolaylık sayesinde, Linea Rossa'nın kullanımı hem üreticiler hem de montaj ekipleri için oldukça pratiktir. Bu da zaman ve iş gücünden tasarruf etmenizi sağlar. Linea Rossa Bayi AlcaArt Dizayn markası ile uzun yıllardır pratikleşen ekibi ile hızlı teslimat sunar. Çeşme Linea Rossa en iyi Sürme doğrama Lr3200 sistemi ile şık bir tasarım kolay kullanım sizi bekliyor.

Sorunsuz Kullanım Deneyimi LR 3200 Sürmede

Özel çelik ray ve rulmanlar, Linea Rossa'nın LR3200 serisinde pürüzsüz ve sessiz bir şekilde açılmasını ve kapanmasını sağlar. Bu, kullanıcıya her zaman konforlu bir deneyim sunar. Çeşme' de lüks bir villaya yakışan en iyi doğrama sistemi Linea Rossa İzmir.

Linea Rossa LR3200 Güvenlik ve Dayanıklılık

Çeşme Linea Rossa LR3200 sistemi, çoklu kilit uygulanabilirliği ve yüksek dayanımlı çok noktadan kilitleme sistemi, Linea Rossa'nın sağladığı güvenliği artırır. Ayrıca, paslanmaz çelik raylar ve özel rulmanlar sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunar. ISO 12020 belgesine sahip sistemimiz kusursuz imalat imkanı sağlar. 45 derece birleşim yada 90 derece birleşim imkanı vardır. 

Linea Rossa LR3200 Güvenlik ve Dayanıklılık

Linea Rossanın eşsiz renk kartelası ile trend renkleri yakalayabilirsiniz. Bu renkler, Linea Rossa'nın modern ve estetik görünümünü vurgular. Ayrıca, farklı konseptlerde toz boya ve ahşap görünüm seçenekleriyle de kişisel zevklere uygun tasarımlar elde etmek mümkündür.

Linea Rossa, LR3200 kapı ve pencere sistemlerinde estetik ve fonksiyonellik arasındaki dengeyi mükemmel bir şekilde sağlar. Evinizin görünümünü güzelleştirirken, enerji verimliliği ve güvenliği de garanti altına alır. Hayalinizdeki evinizi tasarlarken, Linea Rossa'nın sağladığı özellikleri göz ardı etmeyin ve modern yaşamın tadını çıkarın.

Her yeni tasarımın akla ilk gelen unsuru Linea Rossa kapı ve sürme pancerelerdir. Çeşme İzmir Bodrum Marmaris Datça Seferihisar Urla gibi tüm İzmir çevresinde bizimle çalışabilirsiniz. 

alca-metal-alcaart-lr3200-surme-kapi-pencere.jpg

Linea Rossa
LR3200

Yalıtımlı Sürme Kapı ve Pencere sistemi talep teklif talebi Formu

Mesajınız Gönderildi!. Vermiş olduğunuz bilgiler doğru ise sizinle irtibat kuracağız. Sizden biraz zaman rica ederiz. Yakında görüşmek üzere.

bottom of page