top of page
büyüme

Zip Perde
Motorlu Dış Mekan
Perdesi
 ÇEŞME İzmir

Çeşme Zip Perde Otomatik

Çeşme Zip perde. Otomatik kumandalı dış mekan perdesi. Sizi güneş ve rüzgardan koruyacak. Bahçenizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Çeşme nin tadını çıkarabileceğiniz yeni bahçe dostunuz sizi güneşten koruyacak. Çeşme Zip perde sistemleri. Serge Ferrari Soltis Kumaş ile birleştirilmiş somfy motor. Çeşme dış mekan perdesi, çeşitli renklerde kumaş ve sınırsız renk alüminyum kasa. 

İleri teknoloji dış mekan perdesi. Manzaranızı bozmadan rahatlıkla dışarıyı izleyebilmenizi sağlar. Güneş ışınlarına karşı sizi korur. Çeşme zip perde sistemi içerideki havanın dışarıya sirkülasyonunu sağlar. Motorlu ve kumandalı bahçe perde sistemi. Sineklere karşı sizi korur dış havanın girişini engellemez. Uzaktan kumanda yada butonla çalıştırma. Yeni nesil dış mekan perdesi. Zip perde AlcaArt Dizayn

cesme zip perde otomatik kumandali perde

Yüksek Mukavemetli Dış Mekan Perdesi

Çeşme Dış mekan perdesi, büyük ölçülerde dikişsiz kaynak. yüksek rüzgar yükü dayanımı (110 km/saat).

Soltis kumaş dış hava şartlarından etkilenmeyecek şekilde üretilir. Çeşme dış mekan perde sistemleri yüksek kaliteli kumaşlar ile güneş ışınlarına karşı koruyarak % 25 ısı tasarrufu sağlar. Dış iklim koşulları ve sineklerden korunur rüzgarın rahatsız etkisinden kurtulursunuz. Güneş ışınlarının büyük bölümünü kesen zip perde bahçenizin keyfini çıkarmanızı sağlayacak. Zip perde nin doğru montajı ve geri hizmet garantisi ile Çeşme de en iyi firma AlcaArt Dizayn. Yeni nesil perde Zip Perde.

otomatik zip perde cesme alcaart
çeşme zip perde sistemi örneği. somfy motorlu italyan kumaşlı zip dış mekan perdesi

Dış Mekan Perdesi

Geniş mesafelerde esnemeyen çelik tambur desteği. Çeşme Dış mekan perdesi hava koşullarına dayanıklı. Şimdi Çeşme nin rüzgarını doyasıya yaşayın. 

Zip Perde

Kumaşın gergin durmasını sağlayan lisanslı ve patentli conta sistemi. Uzaktan kumandalı perde. Kaliteli motor seçenekleri 

cesme dis mekan perdesi otomatik perde

Çeşme Zip Perde 
SergeFerrari Kumaş
Somfy Motor
Çeşme Dış Mekan Perdesi

Rüzgar sizi sadece serinletecek!

bottom of page