top of page

Albert Genau Tiara Twinmax Katlanır Cam Balkon Çeşme İzmir

Tiara Twinmax Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemi. 

Kanıtlanmış Kalite Albert Genau.

Çeşme katlanır cam balkon sistemi Tiara Twinmax temperli ısıcam, kolay kullanım, ekstra güvenlik, cam balkon  sistemlerinde ulaşılmış en üst düzey cam balkon yalıtımı, Türkiye'nin en çok tercih edilen Isıcam'lı kayar katlanır cambalkon sistemi Tiara. İzmir Çeşme cam oda ve cam balkon sistemi. Yalıtım kullanım kolaylığı estetik görünüm.

cesme-alcaart-tiara-twinmax.jpeg

Cam Balkon Tiara Twinmax ile Tanışın!

tiara gizli su tahliyesi.jpg
tiara-teker-takimi-cam-balkon.jpg
tiara-pim-mentese-katlani-cam-balkon.jpg

Gizli Su Tahliye Sistemi

Çeşme en iyi cam balkon sistemi İçerideki yoğuşmayı gizli su tahliye kanalından dışarı atar. Sade Şık görüntüsü özel tasarlanmış hava girişini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Büyük Teker Takımı

Çeşme en iyi katlanır cam balkonu

Tiara, 38 mm teker takımı ile durdurulamaz hareket! Her bir kanat üzerinde 4 adet yüzde yüz paslanmaz teker takımı kullanılır. 

Sarkmaz Kanat

Açılırken patentli kilitleme mekanizması ile cam kanatlarınız sarkmadan ergonomik şekilde açılıp kapatılabilir. Alaçatı en iyi cam oda cam balkon sistemi.

Cam Balkon Tiara Twinmax' i seçeceğiniz renk ile kişiselleştirin!

Parmak izi kalmayan özel statik boyalarımız ile tam anlamı ile kişisel zevklerinize uygun zengin renk kartelası. Çeşme nin en büyük balkon ve camlama firması AlcaArt Dizayn. İmkanlarımızdan faydalanmak için bizi arayın! 

albert-genau-logo-alcaart-dizayn.png
cesme-tiara-twinmax-cesme-teknik.png
Cam Balkon Yalıtım Emniyet Paslanmaz Aksam

Çeşme Cam balkon Alcaart Daha Fazla Yalıtım; Temperli Isıcam Cambalkon Tiara Twinmax, tiarada kullanılan Isıcam özelliğine bağlı olarak, tek cama göre 5 kata varan daha fazla yalıtım sağlayabilmektedir. Bu, bir cam balkonda ulaşılmış en yüksek ısı yalıtımıdır. Yazları balkonunuz daha serin, kışları daha sıcak olacak.
Tam Emniyet; Albert Genau mühendisleri tarafından tasarlanan İspanyolet kilit, şık tasarımı ve kolay kullanımı ile standart zincirli kilitlere göre çok daha kullanışlı ve güvenli. Gömme kollu ispanyolet kilit, cam balkonda daha fazla güvenlik sağlar. Çeşme'de küçük çocuklar için güvenlik amacı ile tasarlanmış bu kol küçük çocuklar için ekstra güvenlik sağlar.
Paslanmaz Tekerler! Çeşme Cam balkon sistemlerinin tüm elemanları dış iklime dayanımlı olmalıdır. Albert Genau teker takımı 1440 saat tuz testine tabi tutulmuştur. Standart bir cambalkon tekeri ve paslanmazlık garantili Tiara Twinmax cambalkon tekerini Aşağıdaki videoda izleyin.

5 kat daha
fazla yalıtım
Daha fazla konfor

Albert Genau Isıcam'lı Cambalkon Tiara Twinmax,  sistemde kullanılan Isıcam özelliğine bağlı olarak, tek cama göre 5 kata varan daha fazla yalıtım sağlayabilmektedir. Bu bir cam balkonda ulaşılmış en yüksek ısı yalıtımıdır. Çeşme de yazları balkonunuz daha serin, kışları daha sıcak olacak. Çeşme Cam balkon Katlanır cam sistemi.

bottom of page