top of page
cesme-otomatik-tente-acilir-kapanir-gölgelik.jpeg

Çeşme Tente Otomatik Pergole Aç Kapat Kumandalı Elektrikli Pergole Gölge Sistemi

Çeşme Tente Otomatik Pergole Gölgelendirme

Motorlu Kumandalı Raylı Tente Aç Kapa Pergole

otomatik-acilir-tente-cesme-tenteci.jpeg

Çeşme otomatik motorlu kumandalı hareketli aç kapat ışıklı branda alüminyum pergole sistemi.

Sioen Blackout branda kumaş, dayanıklı sağlam pergole çatısı. Tercihinize göre motor seçenekleri, somfy mosel ve cuppon motor. Çeşme kumandalı elektrikli açılır pergole. Alman elatech kayış takımı samsung aydınlatma. 5 Yıl motor garantili. Çeşme otomatik tente pergole sistemi. 

Alüminyum aksamlı otomatik gölgelendirme sistemi. Sınırsız alüminyum renk seçeneği.

cesme-otomatik-katlanir-tente.jpeg

Çeşme Motorlu Pergole

Çeşme de son zamanlarda oldukça fazla rağbet gören otomatik pergole sistemi diğer adı ile motorlu pergole sistemi dış iklim koşullarına dayanıklı yanma geciktirici kumaş ve uv ışınlarına dayanıklı sistemlerimiz ile gölgenin tadını çıkarın. Geceleri ışıklandırma sistemi bahçenizi lüks bir şekilde aydınlatacak. Kumanda ile kolayca açılıp kapanabilen motorlu pergole Çeşme de eviniz için keyifli bir alan yaratacak. Opsiyonel seçeceğiniz sensörler ile hava koşullarına göre otomatik kapanıp açılabilir. 

alacati-cesme-otomatik-tente-elektrikli.jpeg

Otomatik Pergole

Çeşme tente pergola sistemleri,  balkon bahçe tentesi otomatik tente fiyatları için hemen arayın. Elektrikli motorlu tente. Çeşme gölgelendirme sistemleri.

cesme-otomatik-tente-acilir-kapanir-tente.jpeg

Açılır Tente

Özel bir gergi sistemi ile her tür hava koşulunda hareket edebilen  dayanıklı malzemelerden üretilen otomatik tente sistemimiz Çeşme otomatik pergole.

bottom of page