Çeşme Laminat parkenin hissettirdiği doğa mutluluk gülüş

Evinizde Yeni Bir Başlangıç

Yeni bir doğa Yeni bir Yaşam 

Doğanın büyülü dünyasından esinlenerek üretilen Natura  Serisi, derin ahşap dokusu ve tasarımıyla yaşam alanlarınıza yenilik katacak.


Natura Serisi Laminat Parke

Evinizin neşesi ile bütünlük sağlayacak doğal görünümlü natura serisi parke için Çeşme nin en güvenilir yapı firması ALCAart Dizayn montaj dahil imkanları ile Teklif isteyin.

Çeşme natura serisi - parke giris

Trend yaratan yeni renkler doğal tasarımlar

Patentli kilit sistemi ile hızlı iş sunan son derece dayanıklı yeni nesil parke natura. Çeşme Uygulama firması Alcaart Dizayn Laminat parke.

Tüm süpürgelikler ile tam uyumlu. Cesme ev tadilat banyo mutfak insaat taahhut
Hayranlık uyandıran yeni yüzey yapısı. Doğal görüntüsü hissiyatı. Doğa yürüyüşü.

effect - toros renk cesme parke.JPG

Çeşme Laminat Parke Natura Serisi

Natura Meşe - Parke Natura
Natura Meşe - Parke Natura

Doğadaki birçok canlıya ev sahipliği yapan meşe ağacının cömertliğini, tasarımı ve dokusuyla fark yaratan Natura Meşe’ye yansıttık. Doğanın cömertliğini evinize taşımak için, siz de Natura Meşe’yi keşfedin. Şimdi En doğal özgür hali ile mekanlarınızda. En doğal Çeşme'li.

press to zoom
Alara Meşe - Parke Natura
Alara Meşe - Parke Natura

Zaman geçse de, güzellik her zaman baki kalır. Tıpkı Alanya’nın ünlü kalelerinden Alara’nın, ilk günkü güzelliğini koruması gibi. Adını bu heybetli kaleden alan Alara Meşe, surları andıran deseni ve rengiyle yaşam alanlarına yenilik getirecek. Çeşme laminat parke sistemleri.

press to zoom
Kanyon Meşe - Parke Natura
Kanyon Meşe - Parke Natura

Şartlar ne olursa olsun, Meşe duruşundan asla ödün vermeyen doğal bir anıt gibidir. Onu her tür hava koşuluna karşı güçlü kılan şey ise kökleridir. Tıpkı bir kanyon gibi kıvrımlı kökleri, nehirlerin akışından beslenir. Toprağın yalın ve eşsiz renk tonlarıyla Kanyon Meşe Çeşme Laminat parkenin zarif ürünü.

press to zoom
Gri Meşe - Parke Natura
Gri Meşe - Parke Natura

Çeşme Gri Meşe, adını ölümsüzlüğün ve gençliğin sembolü olan meşe ağacından alıyor. Kendini yenileyerek sürekli genç kalan meşe ağacının yaprakları, gövdesi ve palamutları, tüm dokusuyla evinizde.

press to zoom
Antalya Çam - Parke Natura
Antalya Çam - Parke Natura

Yeryüzünün doğal cenneti Antalya, eşsiz güzelliği ile Parke’ye ilham verdi. Yaşam alanlarınıza yenilik katmak için tasarlanan Antalya Çam, dekorasyondaki doğallık trendine yeni bir soluk getirdi.

press to zoom
Şiraz Meşe - Parke Natura
Şiraz Meşe - Parke Natura

Pers İmparatorluğu’nun yüzyıllar boyunca kültür başkenti olan Şiraz kenti yenilikçi bakış açısıyla evinize konuk oluyor. Şiraz Meşe, kendine has rengi ve dokusuyla mekanlara Şiraz kentinin sanatsal zenginliğini yansıtıyor. Çeşme Parke.

press to zoom
Silyon Meşe - Parke Natura
Silyon Meşe - Parke Natura

Tarihin her döneminde ilgi gören meşe ağacı, Antik Yunan Mitolojisi’nde Zeus’un kutsal ağacı olarak kabul edilir. Roma’da ise Jüpiter’e adanmasıyla bilinir. Meşe ağacının tüm ihtişamını yansıtan Silyon Meşe, evinizin yeni ilgi odağı olacak. Eviniz, onunla yepyeni bir görünüme kavuşacak. Çeşme de laminat parke ustası.

press to zoom
Perge Çam - Parke Natura
Perge Çam - Parke Natura

Helenistik Çağ boyunca dünyanın en güzel ve en zengin şehirlerinden biri olan Perge, sanata ve yeniliğe yön veren, ihtişamlı bir tarihe sahip. Çeşme de Perge’nin etkileyici tarihini yansıtan Perge Çam modeliyle, bu ihtişam şimdi evlere taşınıyor.

press to zoom
Samara - Parke Natura
Samara - Parke Natura

Karaağaç: (Samara) deneyimin sembolüdür. Yaşlandıkça kalınlaşan kabuğu, ağacın değerli odununu dış etkenlerden korur, tıpkı Samara modelinde olduğu gibi yıllara meydan okur. Her zaman yeni kalan Samara, karaağacın gövdesinden ilham alan deseni ve zengin renk skalasıyla yeni bir trend yaratıyor.

press to zoom

Çeşme Laminat Parke Natura Teknik Detaylar

natura-parke-teknik-ozellikleri-cesme-laminat.png

Laminat Parke Nedir ? Yapısı Nasıldır?

natura parke yapısı.png

Laminat Parke Süpürgelik

Tüm süpürgeliklerimiz laminat parke ile birlikte takım olarak gelir. Fakat Çeşme de lüks villalar içerisinde bazan 6 cm standart süpürgelik tercih edilmez. Profil yapısı ile farklı süpürgeliklerimiz mevcuttur. 

natura süpürgelik laminat çeşme.png